postheadericon Dożynki Parafialne

BEATYFIKACJA KARD. STEFANA WYSZYŃSKIEGO
MATKI RÓŻY ELŻBIETY CZACKIEJ

transmisja uroczystej Mszy Św. w TV o g. 12.00

Poprawiony (sobota, 11 września 2021 16:37)

postheadericon Misje Parafialne 2021

OD 26 WRZEŚNIA DO 3 PAŹDZIERNIKA br. BĘDĄ MISJE PARAFIALNE.
Wygłosi je o. Alan OFM.

postheadericon Transmisja na żywo

Transmisja  na żywo

Link poniżej

Link do konta na youtubie:

Zapraszam do wspólnej modlitwy!

ks. Proboszcz

Poprawiony (sobota, 06 czerwca 2020 22:22)

postheadericon Gazetka Parafialna

W zakładce "Gazetka Parafialna"  jest zawsze aktuany porządek nabożeństw, okazji do spowiedzi św. oraz ogłoszenia parafialne.

ks. Proboszcz

postheadericon Modlitwa o zatrzymanie epidemii i dar zdrowia

Modlitwa o zatrzymanie epidemii koronawirusa i dar zdrowia

Ojcze miłosierdzia, pełni ufności prosimy Ciebie, aby nieszczęście epidemii nie siało już więcej zniszczeń i udało się ją jak najszybciej opanować.
Prosimy Cię, Boże, abyś przywrócił zdrowie zakażonym i pokój tym miejscom, do których dotarła choroba.
Wspieraj i chroń personel medyczny troszczący się o chorych. Błogosław wszystkim, którzy starają się opanować sytuację. Do grona zbawionych przyjmij zmarłych na skutek tej choroby i pociesz ich rodziny.
Panie Jezu, Lekarzu naszych dusz i ciał, czujemy się bezradni w tej sytuacji ogólnoświatowego zagrożenia, ale ufamy Tobie. Udziel nam pokoju i zdrowia. Niech Twój Święty Duch umocni naszą wiarę, obdarzy nas nadzieją i miłością.
Matko Boża, nasza Opolska Pani, jak w minionych wiekach, tak i dzisiaj chroń nas i opiekuj się nami. Prowadź nas w miłości do Twojego Syna Jezusa Chrystusa – naszej jedynej nadziei.
Święty Rochu, nasz patronie, módl się na nami. Amen.

Za zgodą Kurii Diecezjalnej w Opolu nr 1/I/2020-KNC-K